Covid-19 Popular Destinations Summer Travelling Travel News Українською

Sunrise Hotels: літо 2020 все ще продовжується!

Тільки но ви вирішили, що літо 2020 минає, SUNRISE Resorts & Cruises втрутилися, щоб подарувати вам надію і переконати у зворотньому – літо все ще триває. Раніше вже було оголошено про відкриття 8-ми готелів бренду: одного в Шарм-ель-Шейху, шістьох в Хургаді, включно з Сахль Хашиш, і одного в Александрії при умові дотримання найвищих вимог щодо збереження здоров’я і забезпечення повної безпеки гостей. Знову відкриті готелі SUNRISE – це Arabian Beach Resort, Aqua Joy Resort, Crystal Bay Resort, Meraki Resort, Royal Makadi Aqua Resort, Romance Resort, Mamlouk Palace Resort та Alex Avenue Hotel. Крім того, готель SUNRISE Garden Beach Resort також відновить функціонування після завершення ремонтних робіт.

3Наразі, коли готелі по всьому світу працюють цілодобово, щоб знову відновити місцевий і міжнародний туризм, SUNRISE Resorts & Cruises взяли на себе ініціативу в Єгипті і розробили ряд заходів, завдяки яким зможуть задовольнити потреби гостей у літній відпустці без ризику для безпеки.

7 MP Resort Overview 3Крім того, щоб надати вам можливість знову відчути дотик теплого піску і такого довгоочікуваного моря, готелі повинні відповідати суворим критеріям, встановленим Міжнародними організаціями, і будуть продовжувати працювати під наглядом Міністерства туризму і охорони здоров’я Єгипту. Цим критеріям повинні відповідати всі об’єкти, що бажають отримати Ліцензію на експлуатацію. Якою б не була підстава вашого хвилювання, будьте впевнені, компанія розробила ідеальний план дій, що враховує будь-які моменти стосовно безпеки гостей. Де б ви не знаходилися і чим би не займалися, починаючи з моменту заселення, відвідування ресторанів, відпочинку біля басейну  або прибирання номерів, вам гарантована ідеальна чистота точок дотику будь-яких поверхонь, а кожен можливий сценарій подій майстерно продумано.

1 AB Beach Overview 2Це досягається, але не обмежується шляхом постійної дезінфекції та знезараження, частими перевірками температури співробітників і гостей, а також постійним використанням масок і рукавичок персоналом готелів. Крім того, компанія робить все можливе, щоб запропонувати гостям безпечне та екстраординарне харчування в ресторанах по системі А la carte або «Шведський стіл», що обслуговуватиметься шеф-кухарями, зберігаючи при цьому відстань між столами в 2 метри та при умові регулярної дезінфекіціі столів, стільців і поверхонь. Ви можете ознайомитися з докладними запобіжними заходами компанії, спрямованими на вашу безпеку, відвідавши сайт мережі.

SR-A safer holidayТаким чином, якщо ви сповнені рішучості насолоджуватися літом і компенсувати пройдений важкий період проведеного карантину, не піддаючи себе і своїх близьких ризику, у вас є цілий ряд напрямків на вибір, що і гарантують вищезгадані готелі. Насолоджуйтесь безпечним відпочинком, повним пригод, захоплюючих веселощів та незабутніх вражень

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *