Hotels Travel News

NATURA AYURVEDA SPA у готелі SUNRISE Montemare

Представляємо до вашої уваги NATURA AYURVEDA SPA у готелі SUNRISE Montemare. Аюрведа – це одна з найстаріших цілющих систем у світі, що сприяє зміцненню здоров’я та боротьбі із захворюваннями. Одна з найрозвиненіших у світі наук про природне зцілення. Аюрведа – це спосіб життя, що має на меті налагодження ідеального балансу всієї особистості – тіла, розуму та духу.

SUNRISE SUNRISE Resorts & Cruises – це перша мережа готелів в Єгипті, що впровадила процедури Аюрведи у готелі SUNRISE Montemare (Тільки для дорослих) у Шарм-Ель-Шейху. Цей готель – справжнє тлумачення розкоші та спокою, – є ідеальним місцем для пар, молодят та гостей, що шукають омолодження. СПА-центр Natura Ayurveda з його висококваліфікованим та ретельно відібраним інститутом Ананда (Хайдерабаду, Індія) персоналом, зробить готель своєрідною Меккою для прихильників оздоровлення та омолодження.

45155479

1. Аюрведа-програма «Детокс»                                                                                                                               Аюрведичні методи лікування ґрунтуються на наступному принципі: для відновлення повноцінного здоров’я організм повинен бути очищений від шкідливих речовин, таких як зовнішні токсини та побічні продукти метаболізму, які порушують основні функції організму. Детоксикація полягає в лікуванні аюрведичної панчакарми – індивідуального лікування, яке особливо рекомендується тим, хто страждає від негативних наслідків малорухомого способу життя та нездорового харчування.

2. Аюрведа-програма «Де-стресс»
Управління стресом є найважливішим пріоритетом у цьому швидкоплинному світі робочого навантаження та досягнення цілей у всіх сферах життя. Відновлювальні та цілющі цілісні підходи аюрведичного лікування, включаючи релаксаційну терапію за допомогою спеціальної йоги та дієти, допомагають виводити токсини, покращують кровообіг та очищують від негативу енергію тіла та розуму природним шляхом.

3HMrJAExiaZ9hYHNt3ccWE

3. Аюрведа-програма «Відновлення та зцілення»                                                                                         Аюрведа – поглиблена наука про життя, яка дозволяє встановити режими харчування, дієти, використання лікувальних трав і допомагає зрозуміти ментальні та фізичні особливості організму. Приводячи в баланс 5 елементів у тілі та розумі, ми повертаємо собі здоров’я. У Аюрведі ідеальне здоров’я визначається як “баланс тіла, розуму, духа та соціального благополуччя”.

4. Аюрведа-програма «Схуднення»
Основна мета цієї програми – надати відвідувачам можливість контролювати власне здоров’я, тіло та внутрішнє середовище. Зміни їжі самі по собі не принесуть бажаних результатів, оскільки втрата ваги – це постійний процес і потребує дисциплінованого способу життя.

5eec73e6-b28f-11e9-8f9c-a6398a9f90a9_image_hires_163754

СПА-центр Natura Ayurveda у SUNRISE Montemare пропонує декілька програм від 1 до 21 дня, спрямованих на пожвавлення і відпочинок тіла та розуму. Відвідувачі мають можливість обрати з широкого спектру лікувально-оздоровчих методик чотирьох основних програм: Детокс, Де-стрес, Відновлення та Зцілення, Схуднення. Готель також пропонує меню веганської дієти у ресторані «Roots», оскільки Аюрведа-дієта є важливою складовою лікування і наполегливо рекомендана лікарями. Ця дієта допоможе відвідувачам створити план харчування, що буде врівноважувати енергію, живити організм і лікувати недуги.

Детальніше про програми читайте тут.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *