KinoTravel Українською

Огляд фільму: “Матриця: Воскресіння” (2021)

Автор: Артем Скорина

В кінці 90-х років на екрани кінотеатрів вийшов фільм, який буквально змінив весь кінематограф. Це була «Матриця», яку зняли брати Вачовські. У фільмі за чудово поставленими боями і незвичними спецефектами ховалася нестандартна ідея і цікава філософія. Він майже одразу став класикою і для мільйонів людей у всьому світі став улюбленим. Наступні два продовження «Матриця: Перезавантаження» і «Матриця: Революція» хоч і були неоднозначно прийняті глядачами, все ж завершили історію і більшості також сподобались.

Неодноразово піднімалося питання про те, чи буде продовження вже культової трилогії, але творці завжди це заперечували і стверджували, що історія завершена і продовження неможливе. Тим не менше, майже за 20 років після прем’єри останнього фільму серії на великі екрани виходить продовження «Матриця: Воскресіння», прем’єра якого в Україні 22 грудня 2021 року. Я вже подивився цей фільм в кінотеатрі Планета кіно, тому опишу кілька своїх вражень

Фільм є прямим продовженням оригінальної трилогії і розповідає про можливий розвиток історії через багато років після фіналу. В ньому присутній новий погляд на вже знайомі нам речі і канонічних героїв. Дещо виглядає досить органічно, а дещо було бачити трохи незвично. Мені сподобалось, що костюми у фільмі зробили сучасними і стильними. Тобто, коли в фільмі 1999 року нам показували чорні плащі і класичні костюми, бо тоді це було в тренді, то так само стильним і сучасним зобразили одяг в «Воскресінні». Що стосується спецефектів і сюжету, то, як на мене, вони не є такими проривними, як це було в попередніх фільмах, тому в цьому сиквел програє. Загалом «Матриця: Воскресіння» не є шедевром, так як попередні частини.  Але його можна дивитися як звичайний блокбастер. Тобто, якщо є бажання розслабитися і поїсти попкорн, то цей фільм цілком для цього підійде.

Kino 6/10

Travel 7/10

Прем’єра в Україні: 22 грудня 2021 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *