KinoTravel Українською

Огляд фільму: “Людина-Павук: Додому шляху нема” (2021)

Автор: Артем Скорина

Пам’ятаю, в далекому 2002-му році в коло моєї уваги абсолютно випадково потрапив фільм Сема Реймі «Людина-павук», де в головній ролі був Тобі Макгваєр. Тоді мені дуже не вистачало фантастики і нових яскравих світів, саме тому цей фільм справив на мене неабияке враження. Потім я його передивлявся безліч разів і, звісно, не пропускав жодного продовження. На жаль, саме ця історія завершилася в 2007-му році на третьому фільмі, але студія поспішила перезапустити франшизу і вже в 2012-му випустила на екрани новий образ Людини-павука з Ендрю Гарфілдом в головній ролі. Варто зазначити, що українському прокаті «Дивовижна (Amazing) Людина-павук» чомусь стала «Новою Людиною-павуком».

Перезапуск, хоч і був дуже успішний в комерційному плані, все ж, як і його попредник, довго не проіснував на екранах кінотеатрів. Після другого фільму про Дивовижну Людину-павука продовження так і не зняли і франшиза знову повернулась на полички очікувань. Але це один з найпопулярніших комікс-персонажів у світі, саме тому кіностудія «Marvel» дуже хотіла повернути права на використання цього персонажа у своїх фільмах. Напевно, нікому не відомо, як їм це вдалося, але вже в 2016-му році Павук, якого зіграв Том Голланд, з’являється в епізодичній ролі в фільмі «Перший месник: Протистояння», а вже за рік в своєму сольному фільмі «Людина-павук: Повернення додому».

І ось з 16-го грудня на екрани кінотеатрів виходить третій фільм з цієї серії «Людина-Павук: Додому шляху нема», який з нетерпінням чекали фанати зі всього світу. Такий довгий вступ я зробив тому, що перед тим, як йти в кінотеатр на цей фільм, обов’язково подивіться, а якщо вже бачили, передивіться всі 7 попередніх фільми. А якщо залишиться ще трохи часу, то подивіться також чудовий анімаційний фільм «Людина павук: Навколо всесвіту», бо до нього теж буде невеличка відсилка.

Щодо самого фільму, то він, безперечно, чудовий. Про нього важко говорити без спойлерів, але я все ж постараюсь. Вже з трейлера нам стає зрозуміло, що в цьому фільмі поєднаються персонажі з попередніх стрічок. І виглядає це надзвичайно. Вперше такий захват від побаченого я відчував, коли дивився в кінотеатрі фільм «Месники». Зараз це виглядає ще епчініше, адже нам не тільки покажуть знайомих персонажів на одному екрані, а й зацікавлять сюжетом і зображенням масштабу подій, що відбуваються. Дуже багато моментів мене радували настільки, що я відчував весь спектр емоцій: від радості до злості, від захвату до смутку. Цей фільм однозначно буде величезним подарунком для всіх фанатів серії. В ньому безліч відсилок, прихованих пасхалок. Він ставить все на свої місця і виправляє помилки попередніх фільмів. На нього обов’язково потрібно йти в кіно, щоб повністю відчути те, що творці нам хотіли показати.

Kino 10/10

Travel 9/10

Прем’єра в Україні: 16 грудня 2021 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *