Popular Destinations Travel News Статьи

Авіакомпанія Brussels Airlines з’єднує Київ із Брюсселем

Brussels Airlines реагує на постійно зростаючий попит на перельоти між Києвом та  Брюсселем. Протягом останніх двох років ринковий попит на ці перельоти зріс на 68%. Починаючи від сьогодні авіакомпанія Brussels Airlines здійснює перельоти, з’єднуючи Міжнародний аеропорт «Бориспіль» із європейською столицею чотири рази на тиждень, забезпечуючи таким чином повітряне сполучення Києва з рештою Європи. Сьогодні о 13.25 Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та 30 дітей із SOS Children’s Villages Ukraine вітали літак Brussels Airlines – Trident з особливим дизайном із зображенням Belgian Red Devils – національна футбольна команда Бельгії.

Завдяки візовій лібералізації для українських громадян, які подорожують до країн Шенгенської зони, а також через те, що Україна рухається в напрямку до ЄС, за останні два роки попит на перельоти між Києвом та Брюсселем виріс на 68%. Щоб відповідати зростаючому попиту, Brussels Airlines розпочинає пряме сполучення між Києвом та Брюсселем 4 рази на тиждень. Київ є важливим промисловим, науковим, освітнім і культурним центром Східної Європи, він є осередком бізнесу, а також популярним напрямком для відпочинку, даючи бельгійській авіакомпанії можливість перевозит ивелику кількість представників бізнес індустрії та туристів у столицю України. Що стосується пасажирів, що подорожують з України до Бельгії, розклад польотів до Брюсселя дозволяє з’єднати країну з іншими основними напрямками Brussels Airlines у Європі, зокрема у Франції, Португалії, країнах Скандинавії, Іспанії та Великобританії. «Авіакомпанія Brussels Airlines зробила правильний вибір, коли розпочала здійснювати свої рейси до Києва, оскільки Україна стає важливим партнером для Бельгії та країн ЄС. Потенціал України у торгівлі та науковій співпраці, культурному та академічному обміні та міжособових відносинах є величезним. Зв’язок між Брюсселем та Києвом через авіалінії Brussels Airlines буде дуже успішним».
Алекс Ленартс, Посол Бельгії в Україні.

Image-2 (1)
«Ми дуже раді можливості об’єднати географічний центр Європи (Україну) з політичною столицею Європи, Брюсселем. Україна є важливою для нас в авіакомпанії Brussels Airlines і в Lufthansa Group, до якої входить Brussels Airlines. Lufthansa Group працює вже більше 27 років на ринку України, і сьогоднішній запуск наших регулярних рейсів у Брюссель 4 рази на тиждень є ще однією віхою нашої історії в Україні».
Рене Койнзак, генеральний директор з продажів в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії,Азербайджані та Туркменістані Lufthansa Group

Image-2

Бельгійський іконічний літак Trident, що належить Brussels Airlines, покритий розписаним вручну малюнком із зображенням Belgian Red Devils, здійснив свій перший політ за новим рейсом прямого сполучення. Літак з бортовим номером OO – SNA прибув до Києва о 13.25 у середу, 17 жовтня 2018 р.. Окрім Trident Brussels Airlines має у своєму складі ще інші 4 розписані літаки, усі вони типу А320. Aerosmurf – це літак, присвячений “Smurfs”, знаменитим маленьким блакитним персонажам Бельгії, які відзначають свій 60-річний ювілей цього року. Amare присвячується Tomorrowland найкращому музичному фестивалю в світі, що відбувається в Бельгії щороку. Поруч із Trident, Aerosmurf та Amare є також Magritte та Rackham. Brussels Airlines створили Magritte в 2016 році, щоб вшанувати знаменитого бельгійського художника. Це було через рік після того, як Rackham приєднався до флоту як перша бельгійська ікона, написана вручну з особливим малюнком TinTin.

Бронювання квитків доступні на сайті авіакомпанії brusselsairlines.com чи через туристичні агентства.

Прес-центр авіа компанії Brussels Airlines

Маайк Андріс
Maaike.andries@brusselsairlines.com
+32471673594

Кім Даенен
Kim.daenen@brusselsairlines.com
+32479693648

Ленми Венке
Wencke.lemmes@brusselsairlines.com
+32477618645

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *