Popular Destinations Travel News Статьи

Авіакомпанія Brussels Airlines з’єднує Київ із Брюсселем

imgonline-com-ua-Resize-d26OBG11W3sw3k

Brussels Airlines реагує на постійно зростаючий попит на перельоти між Києвом та  Брюсселем. Протягом останніх двох років ринковий попит на ці перельоти зріс на 68%. Починаючи від сьогодні авіакомпанія Brussels Airlines здійснює перельоти, з’єднуючи Міжнародний аеропорт «Бориспіль» із європейською столицею чотири рази на тиждень, забезпечуючи таким чином повітряне сполучення Києва з рештою Європи. Сьогодні о 13.25 Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та 30 дітей із SOS Children’s Villages Ukraine вітали літак Brussels Airlines – Trident з особливим дизайном із зображенням Belgian Red Devils – національна футбольна команда Бельгії.

Завдяки візовій лібералізації для українських громадян, які подорожують до країн Шенгенської зони, а також через те, що Україна рухається в напрямку до ЄС, за останні два роки попит на перельоти між Києвом та Брюсселем виріс на 68%. Щоб відповідати зростаючому попиту, Brussels Airlines розпочинає пряме сполучення між Києвом та Брюсселем 4 рази на тиждень. Київ є важливим промисловим, науковим, освітнім і культурним центром Східної Європи, він є осередком бізнесу, а також популярним напрямком для відпочинку, даючи бельгійській авіакомпанії можливість перевозит ивелику кількість представників бізнес індустрії та туристів у столицю України. Що стосується пасажирів, що подорожують з України до Бельгії, розклад польотів до Брюсселя дозволяє з’єднати країну з іншими основними напрямками Brussels Airlines у Європі, зокрема у Франції, Португалії, країнах Скандинавії, Іспанії та Великобританії. «Авіакомпанія Brussels Airlines зробила правильний вибір, коли розпочала здійснювати свої рейси до Києва, оскільки Україна стає важливим партнером для Бельгії та країн ЄС. Потенціал України у торгівлі та науковій співпраці, культурному та академічному обміні та міжособових відносинах є величезним. Зв’язок між Брюсселем та Києвом через авіалінії Brussels Airlines буде дуже успішним».
Алекс Ленартс, Посол Бельгії в Україні.

Image-2 (1)
«Ми дуже раді можливості об’єднати географічний центр Європи (Україну) з політичною столицею Європи, Брюсселем. Україна є важливою для нас в авіакомпанії Brussels Airlines і в Lufthansa Group, до якої входить Brussels Airlines. Lufthansa Group працює вже більше 27 років на ринку України, і сьогоднішній запуск наших регулярних рейсів у Брюссель 4 рази на тиждень є ще однією віхою нашої історії в Україні».
Рене Койнзак, генеральний директор з продажів в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії,Азербайджані та Туркменістані Lufthansa Group

Image-2

Бельгійський іконічний літак Trident, що належить Brussels Airlines, покритий розписаним вручну малюнком із зображенням Belgian Red Devils, здійснив свій перший політ за новим рейсом прямого сполучення. Літак з бортовим номером OO – SNA прибув до Києва о 13.25 у середу, 17 жовтня 2018 р.. Окрім Trident Brussels Airlines має у своєму складі ще інші 4 розписані літаки, усі вони типу А320. Aerosmurf – це літак, присвячений “Smurfs”, знаменитим маленьким блакитним персонажам Бельгії, які відзначають свій 60-річний ювілей цього року. Amare присвячується Tomorrowland найкращому музичному фестивалю в світі, що відбувається в Бельгії щороку. Поруч із Trident, Aerosmurf та Amare є також Magritte та Rackham. Brussels Airlines створили Magritte в 2016 році, щоб вшанувати знаменитого бельгійського художника. Це було через рік після того, як Rackham приєднався до флоту як перша бельгійська ікона, написана вручну з особливим малюнком TinTin.

Бронювання квитків доступні на сайті авіакомпанії brusselsairlines.com чи через туристичні агентства.

Прес-центр авіа компанії Brussels Airlines

Маайк Андріс
Maaike.andries@brusselsairlines.com
+32471673594

Кім Даенен
Kim.daenen@brusselsairlines.com
+32479693648

Ленми Венке
Wencke.lemmes@brusselsairlines.com
+32477618645

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *