Travel News Ukraine Українською

BE WINE International Wine Show – вже на цих вихідних!

4-5 вересня відбудеться головна винна подія — BE WINE International Wine Show, наповнена вишуканими смаками, яскравими дегустаціями, пізнавальними лекціями та спілкуванням із міжнародними експертами винної індустрії. У самому серці Києва — у КВЦ Парковий – ви спробуєте легендарні купажі найвідоміших виноробних регіонів світу разом із 5000 гостей та учасників шоу.


BE WINE International Wine Show — це нове еногастрономічне відкриття на світовій мапі вина, яке поєднує всі ланки винної індустрії – від виноробів, енологів до винних експертів та поціновувачів винної культури.

Цьогоріч BE WINE International Wine Show пройде під гаслом «Origins» – “Витоки”. Разом ми дослідимо трансформацію – від ягоди на лозі, до келиха на BE WINE International Wine Show. Адже все починається з коріння – коріння лози, яка несе в собі унікальні особливості теруару з історичних, культурних витоків, з сімейних традицій виноробів, які вкладають в вино душу, любов та натхнення.

Під час 2 днів шоу на гостей та учасників чекатиме:

  • У великій Tasting Room проходитимуть першокласні та професійні дегустації від експертів індустрії.
  • Також буде представлений новий формат дегустацій – Speed Tasting Room. Тут кожен гість шоу може відкрити для себе багато нових смаків без втрати якості – всього за 25 хвилин.
  • Світ нових смаків. Відкрити для себе новий світ вина та поринути у захопливу подорож разом з BE WINE International Wine Show ви зможете у Wine Zone. Понад 100 українських та світових виробників підготували для вас яскраві дегустації та неповторні смаки!
  • Концентрація знань. Міжнародні та вітчизняні експерти ділитимуться знаннями та професійним досвідом в Education Zone. На гостей винного шоу чекає насичена освітня програма, присвячена актуальним темам індустрії.
  • Ознайомитися з останніми трендами професійних аксесуарів виноробів та сомельє, знайти професійний інвентар можна буде в Exhibition Zone. Професійна література, інвентар, келихи, спецодяг, та навіть тематичний антикваріат – усе це буде доступно для кожного гостя протягом 2 днів шоу.
  • Їжа, музика, релакс. На терасі з неймовірним краєвидом на місто буде розміщено Food & Lounge Zone, де гості зможуть насолодитися найвдалішими смаковими рішеннями, що доповнюватимуть та розкриватимуть смаки вина!

BE WINE — це про талановитих виробників, найавторитетніших світових експертів та досвідчених поціновувачів винної культури на одному майданчику! Україна – це там, де цінують хороше вино, створюють його та вміють ним насолоджуватись! Тож, нанесемо Україну на винну карту світу разом на BE WINE International Wine Show! Детальна інформація про подію на сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *